O nás

Kyticke, ktor├ę s├║ roben├ę s l├ískou ...

Za─Źalo to my┼ílienkou v roku 2014, z ktorej sa nesk├┤r vyvinula cesta za vlastn├Żm menom na slovenskom kvetin├írskom trhu. V─Ćaka dlhoro─Źn├Żm sk├║senostiam z├şskan├Żch pr├ícou kvetin├írstvach, sme dok├ízali takzvane ,,vychyta┼ą muchy,, a t├Żm sa odl├ş┼íi┼ą. V krvi m├íme zmysel pre detajl a l├ísku ku kvetom, a to je v tejto pr├íci ve─żmi d├┤le┼żit├ę. Ke─Ć┼że milujeme pr├şrodu, sna┼ż├şme sa pou┼ż├şva┼ą iba ─żahko rozlo┼żite─żn├ę a pr├şrodn├ę materi├íly.

Tak ako sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą, ┼że zajtra pr├şde nov├Ż de┼ł, tak sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą na n├ís, ┼że va┼ía kytica bude v├Żnimo─Źne kr├ísna a za cenu, ktor├║ si m├┤┼żete dovoli┼ą aj ka┼żd├Ż de┼ł.

Sme tu, aby sme V├ím pripravili tie najkraj┼íie kytice za najlep┼íiu cenu v Bratislavskom kraji. Z├íle┼ż├ş n├ím na tom, aby ste s nami boli spokojn├ş a v┼żdy sa k n├ím vr├ítili, preto┼że pre n├ís to nie len pr├íca, pre n├ís je to dar, ┼że m├┤┼żeme pracova┼ą s tak├Żm ├║┼żasn├Żm materi├ílom ak├Żm s├║ kvety. Vyber├íme tie najlep┼íie a najkvalitnej┼íie kvety, aby v├ím robili rados┼ą ─Źo najdlh┼íie.

Don├í┼íku kvetov a kyt├şc a v┼íetky na┼íe slu┼żby poskytujeme v Bratislavskom kraji:

  • Bratislava
  • Pezinok
  • Modra
  • Senec