Kvetinové dekorácie, ktoré spríjemnia každý priestor

Kvetinové dekorácie, ktoré Vaše oči budú milovať …

Kvetinové dekorácie a aranžmány do každého bytu, domu ...

Kvetinové dekorácie a aranžmány nám slúžia na spríjemnenie atmosféry v priestoroch v ktorých sa pohybujeme alebo žijeme. Niektoré majú príjemnú vôňu, iné sú zaujímavé farbou, kombináciou materiálov či tvarom. Naše dekorácie sú ručne zhotovené umelecké diela našimi profesionálnymi aranžérmi. Každá dekorácia je jedinečná a nikdy nebude rovnaká.

Kvetinové dekoracie do bytu vyrábame na mieru podľa typu zariadenia interiéru. Mnoho ľudí vyhľadáva práve umelé prevedenia dekorácií o ktoré sa netreba starať, aby si zachovali svoje kvetinové čaro.

Široký výber - umelé, celoročné, na zákazku

Ozdobte svoj priestor a bude sa vám krajšie bývať. Prázdne kúty vyplňte vázami s bez-údržbovými doplnkami a uvidíte, ako sa váš priestor rozjasní. Minimalistickú kuchyňu najkrajšie dozdobíte lodičkovou vázou bohatou na farebné kombinácie a chladný holý dizajn, ako mávnutím prútika sa zmení na útulný a teplý domov.

Koncom zimy všetci netrpezlivo čakáme, kedy sa konečne príroda opäť zazelená, počasie sa oteplí a my sa môžeme pomaly začať venovať našim obľúbeným vonkajším aktivitám. Či už sú to prechádzky po lese, alebo bicyklovanie. S týmto veľkým očakávaním si domov prinášame konáriky s mladými púčikmi alebo iné jarné kvetinové dekorácie. Naši vynikajúci aranžéri vám pripravia tie najkrajšie jarné dekorácie z jarných kvetov a doplnkov.

Momentálne najobľúbenejším produktom sú kvetinové dekorácie v skle. Sú obľúbené pre nízku potrebu údržby a originálny vzhľad. Môžu sa použiť prírodné materiály ako mach, kamene, drevo ale i živé kvety. Najvhodnejšie sú niektoré druhy skalných ruží, kaktusov a iných suchomilných rastlín, ktoré netreba často zalievať. Ale i umelé kvety a stabilizované kvety. Fantázií sa medze ani tu nekladú, výber si môžete zvoliť sami, podľa toho, na čo si trúfnete.

Veľké oslavy, dôležité stretnutia, svadby, zásnuby, to sú všetko udalosti na ktorých by nemali chýbať kvety. Kvetinové dekorácie na stoly teda patria. Či už sú to kvety vo váze, alebo dlhé aranžmány, vždy dokonalo zafungujú na vašich hostí a priateľov. Nemali by však prekážať, napríklad ak hostia sedia na proti sebe, aranžmán musí byť len tak vysoký, aby hosťom nezavadzal tak, že na ostatných hostí neuvidí.

Vianočné dekorácie

Máte málo odkladacieho priestoru, alebo si kvôli zvedavému domácemu zvieratku nechcete kupovať dekorácie, zároveň túžite po sezónnych doplnkoch, potom sú pre vás tie pravé kvetinové dekorácie na stenu od nás. Vyrábame závesné aranžmány visiace vodorovne zo stropu i zvislo na stenu, alebo dvere. Či už klasický kruh, štvorec, obdĺžnik, alebo iný tvar vám pripravíme presne podľa vašich predstáv. Spolu so živým vianočným stromčekom oživia každú miestnosť.

Vianočné dekorácie sú neoddeliteľnou súčasťou zimného obdobia. Sú pestré, ligotavé a veselé, aby nám počas tohto obdobia prinášali potešenie. Svetielkami si nahrádzame kratšie dni a pestrými doplnkami, či zelenými vetvičkami ihličnanov si nahrádzame práve odpočívajúcu prírodu.

  • Machové stromy sú vyrobené s bežného stabilizovaného machu, dreviny a cementu. Vytvárajú prírodnú atmosféru a sú výbornou vianočnou dekoráciou. Ale ani v teráriu im nič umelé nekonkuruje. Sú skrátka čarovné.
  • Machové bonsaje sú zo špeciálneho machu určeného na výrobu machových obrazov. Tento mach je z chladnej krajiny Island a je sem špeciálne dovážaný, ako prírodný dekoračný materiál.

Interiérové rastliny

Izbové kvety pestujeme v črepníkoch, alebo v sklenených teráriách a snažíme sa im vytvárať podmienky, ktoré sú pre ich život potrebné. Sú veľmi obľúbené, spríjemňujú nám bývanie, dokážu prekvapiť zaujímavým kvetom, ale najmä nám robia radosť, keď vidíme, ako sa im darí v našich domovoch. Ak si plánujete svoj domov ozdobiť črepníkovými rastlinami, radi vám pomôžeme s výberom, ktoré sú vhodné do vášho interiéru. Ak máte malé deti, alebo domáce zviera, treba dať pozor, aby ste si domov nedoniesli rastlinu, ktorá je jedovatá a mohla by spôsobiť nepríjemné zdravotné ťažkosti vašim deťom alebo domácemu zvieraťu.

 

 

Vzdušné rastliny - Tillandsie

Tillandsie, sú skutočne úžasnou rodinou rastlín, ktoré rastú bez koreňov a pôdy. Musíme si však uvedomiť, že i táto rastlina potrebuje z ,,niečoho žiť,, a tiež nie je jedno kam ju umiestnite. Keby sme sa rozhodli hľadať tillandsie v prírode, museli by sme sa presunúť do pásma, ako je napríklad južná Amerika a tam by sme ich našli visieť z útesov, alebo v lese zo stromov ukryté pred priamym slnkom. Preto ani v byte by na ňu nemalo svietiť slnko, mala by voľne visieť. Vzduch by sa mal pravidelne meniť vetraním a nesmieme tiež zabudnúť na vlhkosť a živiny, ktoré pridávame do rosičky hlavne v letnom období.

  • S rosením však musíme byť tiež opatrní, aby sa nehromadili kvapôčky vody v zárezoch rastliny. Mohlo by sa stať, že by začala hniť. Ak vám táto rastlinka učarovala, radi vám ju privezieme.
Kvetinové dekorácie za dobrú cenu v Bratislavskom kraji - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec

Kvetinové dekorácie - donáška v Bratislavskom kraji

Naši aranžéri vám dokážu na mieru vášmu interiéru vyrobiť originálnu dekoráciu z kvetov, ktorá vás vždy osloví. Ak máte individuálne požiadavky – neváhajte nás kontaktovať.

Kvetinové dekorácie doručujeme v Bratislave a okolí:

  • Bratislava
  • Pezinok
  • Modra
  • Senec

Originálne výtvory vyrobíme na mieru a doručíme až k vašim dverám. Nekonečnú krásu kvetov si môžete vychutnať aj v našich kvetinových dekoráciách. Vaše oči budú milovať pohľad na farebné kombinácie kvetín a doplnkov vyrobené našimi profesionálnymi aranžérmi.

FAQ - Kvetinové dekorácie a doplnky

Okrem kytíc doručujete aj kvetinové dekorácie?

Áno, naša donáška kvetov rozváža i kvetinové dekorácie podľa vašich prianí na vami určenú adresu vo vami určený čas.

Kto mi doručí kvetinovú dekoráciu?

Náš kvetinový kuriér vám doručí kyticu až k vašim dverám. Bezpečne podľa aktuálnych hygienických nariadení a odporúčaní. V prípade doručenia kytice na inú adresu, ako je vaša, nezabudnite do objednávkového formulára priložiť text ku kytici 🙂

Kedy mi doručia dekoráciu z kvetov?

Do objednávkového formulára napíšete čas, v ktorom si želáte, aby vám bola doručená kytica. V prípade, ak by tovar nemohol byť doručený vo vami určený čas, vás budeme ihneď kontaktovať a dohodneme si náhradný termín.

Čo robiť, ak chcem zrušiť objednávku?

Ak prebehne platba, je potrebné nás čím skôr kontaktovať, pokiaľ je už kytica na ceste, nedá sa nič robiť a kytica bude doručená.

V akých lokalitách doručujeme kvetinové dekorácie?

Donáška smútočných kytíc, vencov a ikebanov v Bratislavskom kraji a okoli:

Kvetinové dekorácie – Bratislava

  • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo

Kvetinové dekorácie – Pezinok

  • Pezinok, Modra,  Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Kvetinové dekorácie – Senec

  • Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Alžbetin Dvor
Výsledky hľadania •