Gratulačné kytice, ktorými spravíte radosť

Nech oslavujete čokoľvek, kvetinami nič nepokazíte. Gratulačné kytice sú vynikajúcou voľbou pre kohokoľvek z vašich blízkych. Kytica z rôznych druhov kvetov, alebo kytica ruží sú výborným spôsobom, ako zaželať všetko najlepšie vašej milovanej osobe. Vyberte si z pestrej ponuky našich gratulačných kytíc, ktoré sú vypracované do najmenších detajlov, aby priniesli do náruče našim milovaným skutočnú radosť.

Gratulačné kytice, ktoré robíme z láskou a citom pre detail

Zišla by sa vám moderná kytica? Už vás nebavia utlačené chryzantémy v plastovom obale, ale chcete naozaj potešiť trendy kyticou z čerstvých kvetov? Tak potom ste na správnom mieste! Vyberte si z pestrej ponuky našich gratulačných kytíc.

Sme tu, aby sme Vám pripravili tie najkrajšie kytice za najlepšiu cenu v Bratislavskom kraji. Záleží nám na tom, aby ste s nami boli spokojní a vždy sa k nám vrátili.

 • Pre nás to nie len práca, pre nás je to dar, že môžeme pracovať s takým úžasným materiálom akým sú kvety. Vyberáme tie najlepšie a najkvalitnejšie kvety, aby Vám gratulačné kytice robili radosť čo najdlhšie.

Kytica k narodeninám

Narodeniny nie sú každodennou udalosťou. Preto je dobré vopred vedieť, čo chceme danej osobe darovať. Ak sa rozhodnete pre kvety, mali by zodpovedať vášmu vzťahu k danej osobe, jej povahe a veku. Ak ide o veselú kolegyňu na oslavu tridsiatich narodenín, zvolíme napríklad kyticu žltých ruží. Ak ide o milovanú manželku, ruže, georgíny alebo ľalie budú skvelou voľbou na vyjadrenie hlbokých citov.

Narodenie dieťaťa

Ak rozmýšľate, že pošlete kyticu priamo do pôrodnice, tak vás musíme sklamať, lebo to žiaľ nie je možné. Ale môžete ju poslať hneď, ako bude nová mamička s bábätkom doma. Kyticu môžeme prispôsobiť farebne k pohlaviu novonarodenému bábätku, napríklad ak sa narodil chlapček, kyticu pripravíme z jemných bielych a modrých kvietkov, ak sa narodilo dievčatko, tak jednoznačne jemnú ružovú kytičku. Môžete tiež poslať veľkú kyticu červených ruží čerstvej mamičke.

Gratulačné kytice k promóciám

Oslava ukončenia štúdia sa bez kvetov nezaobíde. Výber kytice pre ženu, alebo muža môže byť ťažký oriešok, preto sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vybrať tú najvhodnejšiu kyticu. Pri tejto príležitosti sa napríklad pre mužov hodia exotickejšie druhy ako sú heliconia, alebo antúrie, nič nepokazíte ani jednoduchou kyticou v tmavších odtieňoch fialovej a modrej.

Medzinárodný deň žien

V skratke MDŽ pripadá každoročne na 8. marec. Každá žena by mala byť v tento deň obdarovaná aspoň jednou kvetinou. Tak nezabudnite na svoju mamičku, manželku, sestru ani kolegyne a objednajte si pre každú zvlášť ozdobený jeden kvet, alebo kytice, aby ste dodržali tento zvyk, ako správny gentleman!

Gratulačné kytice k meninám

Gratulovať kyticou na meniny nie je určite zlý nápad. Aby ste skutočne potešili, je dobré všimnúť si na danej osobe detajly, ako sú štýl obliekania, aká je tá osoba, či je veselá, alebo romantická. Právničke v saku nebudeme gratulovať lúčnou kyticou, takisto romantickej dievčine nebudeme dávať vysokú heliconiu, ale radšej napríklad jemné trsové ružičky 🙂

Deň matiek

9. máj už tradične patrí všetkým mamám. Nechajte svojej mamičke doručiť krásnu kyticu s odkazom, ako veľmi ju máte radi. Veď mama, ktorá sa o nás starala je len jedna.
Gratulačné kytice za dobrú cenu

Gratulačné kytice pre každú príležitosť

Máme pre Vás pripravené krásne gratulačné kytice pre každú príležitosť.

Kvety doručujeme v Bratislave a okolí:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Náš kvetinový kuriér vám doručí kyticu až k vašim dverám.

Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli, čo hľadáte, kľudne nám zavolajte a povedzte nám Vašu predstavu. Stavíme sa o 100 ruží, že Vašu gratulačnú kyticu zhotovíme presne podľa Vašich predstáv 🙂

FAQ - Gratulačné kytice

Ako si mám objednať gratulačnú kyticu?

Stačí ak nám zavoláte a my vám radi pomôžeme s výberom a dohodneme si čas a miesto doručenia. Ak chcete kyticou niekoho potešiť, je dobré si pripraviť odkaz, ktorý bude obdarovanej doručený spolu s kyticou.

V akých lokalitách robíme donášku gratulačných kytíc?

Donáška kvetov v Bratislavskom kraji a okoli:

Gratulačné kytice – Bratislava

 • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo

Gratulačné kytice – Pezinok

 • Pezinok, Modra,  Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Gratulačné kytice – Senec

 • Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Alžbetin Dvor
Čo robiť, ak chcem zrušiť objednanie kytice?

Ak prebehne platba, je potrebné nás čím skôr kontaktovať, pokiaľ je už kytica na ceste, nedá sa nič robiť a kytica bude doručená.

Kto mi doručí gratulačnú kyticu?

Náš kvetinový kuriér vám doručí kyticu až k vašim dverám. Bezpečne podľa aktuálnych hygienických nariadení a odporúčaní. V prípade doručenia kytice na inú adresu, ako je vaša, nezabudnite do objednávkového formulára priložiť text ku kytici 🙂

Ako má vyzerať profesionálne uviazaná kytica?

Profesionálne uviazaná kytica má všetky stonky kvetov i zelene očistené od listov nad úväzok. Je to preto, aby v úväzku nezačali hniť, lebo tým by sa znížila životnosť kytice.

Kvety viažeme klasicky – jedným smerom do špirály.

Čo robiť, aby mi kytica vo váze vydržala čo najdlhšie?
 • Kvety sa doma ošetrujú tak, že sa zo stoniek kytice každý druhý deň zrežú ostrým čistým nožom asi 2 cm.
 • Potom sa dôkladne umyje váza, nasype výživa a zaleje čerstvou vodou.
 • Stonky sa môžu ešte opláchnuť pod tečúcou vodou, tak najlepšie zistíte, či niektorá stonka náhodou nehnije.
 • Ak by hnila, radšej kytičku rozviažte a hnilú rastlinu odstráňte. Váza by nemala byť umiestnená blízko radiátoru a tiež by na ňu nemalo svietiť slnko.
 • Na noc môžete kyticu umiestniť na balkón, rezaným kvetom prospieva chladnejšie prostredie. Nie však mráz, pokiaľ mrzne, radšej ju von nedávajte.

Podľa tohoto návodu vám kytica vo váze môže vydržať až dva týždne.